Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 7006-H-700
7006-H-700
7006-H-700 LEDdynamics Inc.
buckbullet-7006
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 700MA
Features: SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm)
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 24VAC
Efficiency: 95%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 8VAC
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 56 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7006-H-700 LEDdynamics Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 700MA, Features: SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm), Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 24VAC, Efficiency: 95%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 8VAC, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.