Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 7007-PW835-L
7007-PW835-L LEDdynamics Inc.
endor-star-7040
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LED MOD ENDOR STARBRD 3500K
Color: White, Warm
Size / Dimension: 19.90mm L x 19.90mm W
Type: LED Module
Configuration: Starboard
Height: 3.58mm
Current - Test: 350mA
Lens Type: Domed
Current - Max: 700mA
CCT (K): 3500K
CRI (Color Rendering Index): 85 (Typ)
Light Emitting Surface (LES): 10.68mm Dia
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 240lm (Typ)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7007-PW835-L LEDdynamics Inc.
Description: LED MOD ENDOR STARBRD 3500K, Color: White, Warm, Size / Dimension: 19.90mm L x 19.90mm W, Type: LED Module, Configuration: Starboard, Height: 3.58mm, Current - Test: 350mA, Lens Type: Domed, Current - Max: 700mA, CCT (K): 3500K, CRI (Color Rendering Index): 85 (Typ), Light Emitting Surface (LES): 10.68mm Dia, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 240lm (Typ), Part Status: Obsolete.