Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 7021-D-N-350
7021-D-N-350
7021-D-N-350 LEDdynamics Inc.
7021, 7023 BuckPuck.pdf
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LED SUPP CC BUCK 32V 350MA 7SIP
Features: Remote On/Off, SCP
Packaging: Bulk
Package / Case: 7-SIP Module
Size / Dimension: 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.1mm x 21.1mm x 10.9mm)
Voltage - Output: 32V (Max)
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 5V
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 11 W
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7021-D-N-350 LEDdynamics Inc.
Description: LED SUPP CC BUCK 32V 350MA 7SIP, Features: Remote On/Off, SCP, Packaging: Bulk, Package / Case: 7-SIP Module, Size / Dimension: 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.1mm x 21.1mm x 10.9mm), Voltage - Output: 32V (Max), Mounting Type: Through Hole, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 95%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 5V, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 11 W, Number of Outputs: 1.