Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 7023-D-N-700
7023-D-N-700
7023-D-N-700 LEDdynamics Inc.
7021, 7023 BuckPuck.pdf
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LED DRIVER CC BUCK 32V 700MA
Packaging: Bulk
Features: SCP
Size / Dimension: 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.1mm x 21.1mm x 10.9mm)
Voltage - Output: 32V (Max)
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 5V
Power (Watts): 22 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7023-D-N-700 LEDdynamics Inc.
Description: LED DRIVER CC BUCK 32V 700MA, Packaging: Bulk, Features: SCP, Size / Dimension: 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.1mm x 21.1mm x 10.9mm), Voltage - Output: 32V (Max), Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 95%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 5V, Power (Watts): 22 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.