706FSR330XHBF
706FSR330XHBF Cornell Dubilier Knowles
FSR%20series.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: PHOTOFLASH/IC
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.263Ohm @ 120Hz
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Capacitance: 70 µF
Voltage - Rated: 330 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 706FSR330XHBF Cornell Dubilier Knowles
Description: PHOTOFLASH/IC, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.263Ohm @ 120Hz, Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Capacitance: 70 µF, Voltage - Rated: 330 V.