Produkte > GRAYHILL INC. > 70G-IAC15
70G-IAC15 Grayhill Inc.
70x-idcxs-datasheet.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: AC INPUT MODULE 120V
Packaging: Bulk
Features: Hold Down Screw, Status LED(s)
Color: Yellow
Voltage - Output: 15VDC
Style: G5
Voltage - Input: 120VAC
Current - Output: 10mA
Type: AC Input Module
Turn On Time: 20ms
Turn Off Time: 20ms
Current - Input: 8 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 70G-IAC15 Grayhill Inc.
Description: AC INPUT MODULE 120V, Packaging: Bulk, Features: Hold Down Screw, Status LED(s), Color: Yellow, Voltage - Output: 15VDC, Style: G5, Voltage - Input: 120VAC, Current - Output: 10mA, Type: AC Input Module, Turn On Time: 20ms, Turn Off Time: 20ms, Current - Input: 8 mA.