Produkte > GRAYHILL INC. > 70G-IDC15
70G-IDC15
70G-IDC15 Grayhill Inc.
70x-idcxs-datasheet.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: DC INPUT MODULE 3-32V
Features: Hold Down Screw, Status LED(s)
Packaging: Bulk
Color: White
Voltage - Output: 15VDC
Style: G5
Voltage - Input: 3 ~ 32VDC
Current - Output: 10mA
Type: DC Input Module
Turn On Time: 0.20ms
Turn Off Time: 0.40ms
Part Status: Active
Current - Input: 18 mA
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 70G-IDC15 Grayhill Inc.
Description: DC INPUT MODULE 3-32V, Features: Hold Down Screw, Status LED(s), Packaging: Bulk, Color: White, Voltage - Output: 15VDC, Style: G5, Voltage - Input: 3 ~ 32VDC, Current - Output: 10mA, Type: DC Input Module, Turn On Time: 0.20ms, Turn Off Time: 0.40ms, Part Status: Active, Current - Input: 18 mA.
Weitere Produktangebote 70G-IDC15
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
70G-IDC15 70G-IDC15 Hersteller : Grayhill Grayhill_07272021_7db2d6_1bf553dbb7e6442eaa1d29a57424079f.pdf I/O Modules I/O Module G5 digital input 15Vdc