Produkte > GRAYHILL INC. > 70G-IDC15G
70G-IDC15G Grayhill Inc.
70x-idcxs-datasheet.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: AC/DC INPUT MODULE 35-60V
Packaging: Bulk
Features: Hold Down Screw, Status LED(s)
Color: White
Voltage - Output: 15VDC
Style: G5
Voltage - Input: 35 ~ 60VAC/DC
Current - Output: 10mA
Type: AC/DC Input Module
Turn On Time: 10ms
Turn Off Time: 10ms
Current - Input: 6 mA