Produkte > GRAYHILL > 70G-OAC15
70G-OAC15 Grayhill
IO_Mod_AC_Output-334515.pdf
Hersteller: Grayhill
I/O Modules I/O Module, G5, digital output AC, 15Vdc logic, 120Vac load
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 70G-OAC15 Grayhill
Description: AC OUTPUT MODULE 3.5A, Packaging: Bulk, Features: Hold Down Screw, Fused, Status LED(s), Color: Black, Voltage - Output: 24 ~ 140VAC, Style: G5, Voltage - Input: 15VDC, Current - Output: 3.5A, Type: AC Output Module, Turn On Time: 8.33ms, Turn Off Time: 8.33ms, Part Status: Active, Current - Input: 12 mA.
Weitere Produktangebote 70G-OAC15
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
70G-OAC15 Hersteller : Grayhill Inc. 70x-idcxs-datasheet.pdf Description: AC OUTPUT MODULE 3.5A
Packaging: Bulk
Features: Hold Down Screw, Fused, Status LED(s)
Color: Black
Voltage - Output: 24 ~ 140VAC
Style: G5
Voltage - Input: 15VDC
Current - Output: 3.5A
Type: AC Output Module
Turn On Time: 8.33ms
Turn Off Time: 8.33ms
Part Status: Active
Current - Input: 12 mA