Produkte > GRAYHILL > 70G-ODC15
70G-ODC15
70G-ODC15 Grayhill
Grayhill_07272021_7db2d6_1bf553dbb7e6442eaa1d29a57424079f.pdf
Hersteller: Grayhill
I/O Modules 60VDC 3.5A OUTPUT
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 70G-ODC15 Grayhill
Description: DC OUTPUT MODULE 3.5A, Packaging: Bulk, Features: Hold Down Screw, Fused, Status LED(s), Color: Red, Voltage - Output: 3 ~ 60VDC, Style: G5, Voltage - Input: 15VDC, Current - Output: 3.5A, Type: DC Output Module, Turn On Time: 0.02ms, Turn Off Time: 0.05ms, Part Status: Active, Current - Input: 9 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
70G-ODC15 70G-ODC15 Hersteller : Grayhill Inc. 70x-idcxs-datasheet.pdf Description: DC OUTPUT MODULE 3.5A
Packaging: Bulk
Features: Hold Down Screw, Fused, Status LED(s)
Color: Red
Voltage - Output: 3 ~ 60VDC
Style: G5
Voltage - Input: 15VDC
Current - Output: 3.5A
Type: DC Output Module
Turn On Time: 0.02ms
Turn Off Time: 0.05ms
Part Status: Active
Current - Input: 9 mA