Produkte > GRAYHILL INC. > 70G-ODC24R
70G-ODC24R
70G-ODC24R Grayhill Inc.
70x-idcxs-datasheet.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: DC OUTPUT MODULE 500MA
Color: Red
Voltage - Output: 0 ~ 120VAC, 0 ~ 100VDC
Style: G5
Voltage - Input: 24VDC
Current - Output: 500mA
Type: DC Output Module
Turn On Time: 1ms
Turn Off Time: 1ms
Part Status: Active
Current - Input: 23 mA
auf Bestellung 12 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 70G-ODC24R Grayhill Inc.
Description: DC OUTPUT MODULE 500MA, Features: Hold Down Screw, Fused, Status LED(s), Packaging: Bulk, Color: Red, Voltage - Output: 0 ~ 120VAC, 0 ~ 100VDC, Style: G5, Voltage - Input: 24VDC, Current - Output: 500mA, Type: DC Output Module, Turn On Time: 1ms, Turn Off Time: 1ms, Part Status: Active, Current - Input: 23 mA.
Weitere Produktangebote 70G-ODC24R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
70G-ODC24R 70G-ODC24R Hersteller : Grayhill grhls01087_1-2289300.pdf I/O Modules I/O Module G5 digital output 24Vdc