Produkte > GRAYHILL INC. > 70M-OAC24
70M-OAC24
70M-OAC24 Grayhill Inc.
70X-OAC-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: AC OUTPUT MODULE 3A
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage - Output: 24 ~ 140VAC
Style: Mini
Voltage - Input: 24VDC
Current - Output: 3A
Type: AC Output Module
Turn On Time: 8.33ms
Turn Off Time: 8.33ms
Part Status: Active
Current - Input: 9 mA
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 70M-OAC24 Grayhill Inc.
Description: AC OUTPUT MODULE 3A, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage - Output: 24 ~ 140VAC, Style: Mini, Voltage - Input: 24VDC, Current - Output: 3A, Type: AC Output Module, Turn On Time: 8.33ms, Turn Off Time: 8.33ms, Part Status: Active, Current - Input: 9 mA.
Weitere Produktangebote 70M-OAC24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
70M-OAC24 70M-OAC24 Hersteller : Grayhill IO_Mod_AC_Output-334515.pdf I/O Modules Mini 4VDV 120VAC Digital output AC