715P10354JA3
715P10354JA3 Cornell Dubilier Knowles
715p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.500" (12.70mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.299" Dia x 0.701" L (7.60mm x 17.80mm)
auf Bestellung 102 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 715P10354JA3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.500" (12.70mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.299" Dia x 0.701" L (7.60mm x 17.80mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
715P10354JA3 715P10354JA3 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 715p.pdf Film Capacitors 10nF 400V 5% Orange Drop
auf Bestellung 923 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
715P10354JA3 715P10354JA3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 715p.pdf Film Capacitors 10nF 400V 5% Orange Drop
auf Bestellung 946 Stücke:
715P10354JA3 715P10354JA3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 715p.pdf Film Capacitors 10nF 400V 5% Orange Drop