715P15332JD3
715P15332JD3 Cornell Dubilier - CDE
715p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 15nF 200V 3% Orange Drop
auf Bestellung 363 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 715P15332JD3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.015UF 3% 200VDC RAD, Tolerance: ±3%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.375" (9.52mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 155V, Voltage Rating - DC: 200V, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 0.015 µF, Size / Dimension: 0.280" Dia x 0.701" L (7.10mm x 17.80mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
715P15332JD3 715P15332JD3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 715p.pdf Film Capacitors 15nF 200V 3% Orange Drop
auf Bestellung 180 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
715P15332JD3 715P15332JD3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 715p.pdf Description: CAP FILM 0.015UF 3% 200VDC RAD
Tolerance: ±3%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.375" (9.52mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 155V
Voltage Rating - DC: 200V
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 0.015 µF
Size / Dimension: 0.280" Dia x 0.701" L (7.10mm x 17.80mm)