715P22296JA3
715P22296JA3 Cornell Dubilier Knowles
715p717p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 2200PF 10% 600VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.500" (12.70mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 0.622" (15.80mm)
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.331" Dia x 0.701" L (8.40mm x 17.80mm)
auf Bestellung 999 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 715P22296JA3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 2200PF 10% 600VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.500" (12.70mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 0.622" (15.80mm), Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.331" Dia x 0.701" L (8.40mm x 17.80mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
715P22296JA3 715P22296JA3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 715p717p.pdf Film Capacitors 2200pF 600V 10% Orange Drop