715P22354KD3
715P22354KD3 Cornell Dubilier - CDE
715p717p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 400V 22nF ORANGE DROP
auf Bestellung 916 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 715P22354KD3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.375" (9.52mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.642" (16.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.331" Dia x 0.902" L (8.40mm x 22.90mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
715P22354KD3 715P22354KD3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 715p717p.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.375" (9.52mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.642" (16.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.331" Dia x 0.902" L (8.40mm x 22.90mm)