715P33356LD3
715P33356LD3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
715p717p.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 600V 33nF ORANGE DROP
auf Bestellung 949 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 715P33356LD3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 600VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.720" (18.30mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 0.752" (19.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.461" Dia x 1.252" L (11.70mm x 31.80mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
715P33356LD3 715P33356LD3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 715p717p.pdf Film Capacitors 600V 33nF ORANGE DROP
auf Bestellung 350 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
715P33356LD3 715P33356LD3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 715p.pdf Film Capacitors 600V 33nF ORANGE DROP
auf Bestellung 837 Stücke:
715P33356LD3 715P33356LD3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 715p717p.pdf Description: CAP FILM 0.033UF 5% 600VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.720" (18.30mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 0.752" (19.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.461" Dia x 1.252" L (11.70mm x 31.80mm)