715P33396LA3
715P33396LA3 Cornell Dubilier Knowles
715p717p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 600VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 1.031" (26.20mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 0.752" (19.10mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.461" Dia x 1.252" L (11.70mm x 31.80mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 715P33396LA3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 600VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 1.031" (26.20mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 0.752" (19.10mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.461" Dia x 1.252" L (11.70mm x 31.80mm).
Weitere Produktangebote 715P33396LA3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
715P33396LA3 715P33396LA3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 715p717p.pdf Film Capacitors 33000pF 600V 10% Orange Drop
Produkt ist nicht verfügbar
715P33396LA3 715P33396LA3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 715p717p.pdf Film Capacitors 33000pF 600V 10% Orange Drop