Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > 716P22356L-159
716P22356L-159
716P22356L-159 Cornell Dubilier - CDE
716p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 22nF 600V 5% Orange Drop
auf Bestellung 1697 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 716P22356L-159 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 600VDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 0.022 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
716P22356L-159 716P22356L-159 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 716p.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 5% 600VDC RAD
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.022 µF
auf Bestellung 2099 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
716P22356L-159 716P22356L-159 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 716p.pdf Film Capacitors 22nF 600V 5% Orange Drop