716P22456MA3
716P22456MA3 Cornell Dubilier Knowles
716p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 600VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 1.406" (35.70mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 1.264" (32.10mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.650" L x 0.650" W (41.90mm x 16.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 716P22456MA3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 600VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 1.406" (35.70mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 1.264" (32.10mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.650" L x 0.650" W (41.90mm x 16.50mm).
Weitere Produktangebote 716P22456MA3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
716P22456MA3 716P22456MA3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 716p.pdf Film Capacitors 220000pF 600V 5% Orange Drop