717P1035800LA3
717P1035800LA3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
715p717p.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 10nF 800V 5%
auf Bestellung 748 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 717P1035800LA3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 10000PF 5% 1.8KVDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 800V, Voltage Rating - DC: 1800V (1.8kV), Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 1.122" L x 0.429" W (28.50mm x 10.90mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
717P1035800LA3 717P1035800LA3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 715p717p.pdf Film Capacitors 10nF 800V 5%
auf Bestellung 748 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
717P1035800LA3 717P1035800LA3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 715p717p.pdf Film Capacitors 10nF 800V 5%
717P1035800LA3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 715p717p.pdf Description: CAP FILM 10000PF 5% 1.8KVDC RAD
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 800V
Voltage Rating - DC: 1800V (1.8kV)
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 1.122" L x 0.429" W (28.50mm x 10.90mm)