Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 717P1525900L-224
717P1525900L-224 Cornell Dubilier Knowles
715p717p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1500PF 5% 2KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Voltage Rating - AC: 900V
Voltage Rating - DC: 2000V (2kV)
Capacitance: 1500 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 717P1525900L-224 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1500PF 5% 2KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 900V, Voltage Rating - DC: 2000V (2kV), Capacitance: 1500 pF.