Produkte > GRAYHILL INC. > 71L30-01-1-05N
71L30-01-1-05N Grayhill Inc.
71j-l-datasheet.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH KEY 5POS SP5T 250MA 115V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 250mA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: SP5T
Switch Function: On-On-On-On-On
Termination Style: Solder Lug
Actuator Type: Flat Key
Angle of Throw: 30°
Key Removable Positions: 1 and 180°
Panel Cutout Dimensions: Circular - 19.05mm Dia
Contact Material: Silver Alloy
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Voltage Rating - AC: 115 V
Voltage Rating - DC: 30 V
Number of Positions: 5
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 71L30-01-1-05N Grayhill Inc.
Description: SWITCH KEY 5POS SP5T 250MA 115V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 250mA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: SP5T, Switch Function: On-On-On-On-On, Termination Style: Solder Lug, Actuator Type: Flat Key, Angle of Throw: 30°, Key Removable Positions: 1 and 180°, Panel Cutout Dimensions: Circular - 19.05mm Dia, Contact Material: Silver Alloy, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Voltage Rating - AC: 115 V, Voltage Rating - DC: 30 V, Number of Positions: 5.
Weitere Produktangebote 71L30-01-1-05N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
71L30-01-1-05N 71L30-01-1-05N Hersteller : Grayhill Rotary_71JL-335663.pdf Keylock Switches Keylock Switch, Standard solder lug, 30°, 1 deck, 1 pole/deck, 5 position/pole, non-shorting