Produkte > GRAYHILL > 71L30-01-6-02N
71L30-01-6-02N
71L30-01-6-02N Grayhill
grhls01177_1-2289327.pdf
Hersteller: Grayhill
Keylock Switches 71L30-01-6-02N,KEY
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 71L30-01-6-02N Grayhill
Description: SWITCH KEY 2POS 6PDT 250MA 115V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 250mA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: 6PDT, Switch Function: On-On, Termination Style: Solder Lug, Actuator Type: Flat Key, Angle of Throw: 30°, Key Removable Positions: 1 and 180°, Panel Cutout Dimensions: Circular - 19.05mm Dia, Contact Material: Silver Alloy, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Voltage Rating - AC: 115 V, Voltage Rating - DC: 30 V, Number of Positions: 2.
Weitere Produktangebote 71L30-01-6-02N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
71L30-01-6-02N Hersteller : Grayhill Inc. 71j-l-datasheet.pdf Description: SWITCH KEY 2POS 6PDT 250MA 115V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 250mA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: 6PDT
Switch Function: On-On
Key Removable Positions: 1 and 180°
Panel Cutout Dimensions: Circular - 19.05mm Dia
Contact Material: Silver Alloy
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Voltage Rating - AC: 115 V
Voltage Rating - DC: 30 V