730P104X9400
730P104X9400 Cornell Dubilier Knowles
730P.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.346" Dia x 0.748" L (8.80mm x 19.00mm)
auf Bestellung 656 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 730P104X9400 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: High Frequency, Switching, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.346" Dia x 0.748" L (8.80mm x 19.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
730P104X9400 730P104X9400 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 730P.pdf Film Capacitors 0.1uF 400V 10%
auf Bestellung 734 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
730P104X9400 730P104X9400 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 730P.pdf Film Capacitors 0.1uF 400V 10%
auf Bestellung 789 Stücke:
730P104X9400 730P104X9400 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 730P.pdf Film Capacitors 0.1uF 400V 10%