730P105X9630 Cornell Dubilier Knowles
730P.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 630VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 18 mOhms
Size / Dimension: 0.795" Dia x 1.752" L (20.20mm x 44.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 730P105X9630 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 630VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: High Frequency, Switching, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 1 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 18 mOhms, Size / Dimension: 0.795" Dia x 1.752" L (20.20mm x 44.50mm).
Weitere Produktangebote 730P105X9630
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
730P105X9630 730P105X9630 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 730P.pdf Film Capacitors 1uF 630V 10%
Produkt ist nicht verfügbar
730P105X9630 730P105X9630 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 730P.pdf Film Capacitors 1uF 630V 10%