730P106X9250 Cornell Dubilier Knowles
730P.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10UF 10% 250VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Voltage Rating - DC: 250V
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 13 mOhms
Size / Dimension: 1.059" Dia x 2.252" L (26.90mm x 57.20mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 730P106X9250 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10UF 10% 250VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: High Frequency, Switching, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 250V, Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 13 mOhms, Size / Dimension: 1.059" Dia x 2.252" L (26.90mm x 57.20mm).
Weitere Produktangebote 730P106X9250
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
730P106X9250 730P106X9250 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 730P.pdf Film Capacitors 10uF 250V 10%
Produkt ist nicht verfügbar
730P106X9250 730P106X9250 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 730P-3081750.pdf Film Capacitors 10uF 250V 10%
730P106X9250 730P106X9250 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 730P.pdf Film Capacitors 10uF 250V 10%