Produkte > SIEMENS > 73DR34BFA
73DR34BFA
73DR34BFA Siemens
6580d845bc288b6efe357de4506429f9c6ea8b22.pdf
Hersteller: Siemens
Description: 3RW40,25HP,34A,460V,N1,COMP. ENC
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 34A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Voltage - Supply: 110 ~ 230VAC/DC
Number of Motors: 1
Motor Type: AC Motor
Control / Drive Type: Soft Start / Stop
Part Status: Active
Wattage - Load: 18642 W