73E3R068J
73E3R068J CTS Resistor Products
73Lx_73Ex.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES 0.068 OHM 5% 1/4W 0805
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73E3R068J CTS Resistor Products
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 0.25 Watt, Temperature Coefficient '100ppm/'C, 0.068 Ohms, '5% Tolerance, 2.00mm x 1.25mm, -55'C to +125'C.
Weitere Produktangebote 73E3R068J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73E3R068J Hersteller : CTS Electronic Components ctsc_s_a0010703837_1-2264867.pdf Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 0.25 Watt, Temperature Coefficient '100ppm/'C, 0.068 Ohms, '5% Tolerance, 2.00mm x 1.25mm, -55'C to +125'C