73L1R22J
73L1R22J CTS Resistor Products
008-0337-0.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES 0.22 OHM 5% 1/10W 0402
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73L1R22J CTS Resistor Products
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 0.100 Watt, Temperature Coefficient +/-300ppm/ C, 0.220 Ohms, +/-5% Tolerance, 1.00mm x 0.50mm, -55 C to +125C.
Weitere Produktangebote 73L1R22J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73L1R22J Hersteller : CTS Electronic Components ctsc_s_a0010703837_1-2264867.pdf Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 0.100 Watt, Temperature Coefficient +/-300ppm/ C, 0.220 Ohms, +/-5% Tolerance, 1.00mm x 0.50mm, -55 C to +125C