73L2R91G
73L2R91G CTS Resistor Products
73Lx_73Ex.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES 0.91 OHM 2% 1/10W 0603
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73L2R91G CTS Resistor Products
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 0.100 Watt, Temperature Coefficient +/-300ppm/ C, 0.910 Ohms, +/-2% Tolerance, 1.60mm x 0.80mm, -55 C to +125C.
Weitere Produktangebote 73L2R91G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73L2R91G Hersteller : CTS Electronic Components ctsc_s_a0010703837_1-2264867.pdf Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 0.100 Watt, Temperature Coefficient +/-300ppm/ C, 0.910 Ohms, +/-2% Tolerance, 1.60mm x 0.80mm, -55 C to +125C