73L4R15J
73L4R15J CTS Resistor Products
008-0337-0.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES 0.15 OHM 5% 1/4W 1206
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73L4R15J CTS Resistor Products
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 0.250 Watt, Temperature Coefficient '200ppm/'C, 0.150 Ohms, '5% Tolerance, 3.20mm x 1.60mm, -55'C to +125'C.
Weitere Produktangebote 73L4R15J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73L4R15J Hersteller : CTS Electronic Components ctsc_s_a0010703837_1-2264867.pdf Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 0.250 Watt, Temperature Coefficient '200ppm/'C, 0.150 Ohms, '5% Tolerance, 3.20mm x 1.60mm, -55'C to +125'C