73L6R68J
73L6R68J CTS Resistor Products
73Lx_73Ex.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES 0.68 OHM 5% 3/4W 2010
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73L6R68J CTS Resistor Products
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 0.750 Watt, Temperature Coefficient +/-200ppm/ C, 0.680 Ohms, +/-5% Tolerance, 5.00mm x 2.50mm, -55 C to +125C.
Weitere Produktangebote 73L6R68J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73L6R68J Hersteller : CTS Electronic Components ctsc_s_a0010703837_1-2264867.pdf Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 0.750 Watt, Temperature Coefficient +/-200ppm/ C, 0.680 Ohms, +/-5% Tolerance, 5.00mm x 2.50mm, -55 C to +125C