73L7R47G
73L7R47G CTS Resistor Products
73Lx_73Ex.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES 0.47 OHM 2% 1W 2512
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73L7R47G CTS Resistor Products
Current Sense Resistors - SMD "Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 1.000 Watt, Temperature Coefficient ?200ppm/?C, 0.470 Ohms, ?2% Tolerance, 6.30mm x 3.20mm, -55?C to +125?C".
Weitere Produktangebote 73L7R47G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73L7R47G Hersteller : CTS Electronic Components 008-0337-0-1714437.pdf Current Sense Resistors - SMD "Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 1.000 Watt, Temperature Coefficient ?200ppm/?C, 0.470 Ohms, ?2% Tolerance, 6.30mm x 3.20mm, -55?C to +125?C"