73L7R91F
73L7R91F CTS Resistor Products
008-0337-0.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES SMD 0.91 OHM 1% 1W 2512
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73L7R91F CTS Resistor Products
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 1.000 Watt, Temperature Coefficient +/-200ppm/ C, 0.910 Ohms, +/-1% Tolerance, 6.30mm x 3.20mm, -55 C to +125C.
Weitere Produktangebote 73L7R91F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73L7R91F Hersteller : CTS Electronic Components ctsc_s_a0010703837_1-2264867.pdf Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 1.000 Watt, Temperature Coefficient +/-200ppm/ C, 0.910 Ohms, +/-1% Tolerance, 6.30mm x 3.20mm, -55 C to +125C