73M1AR007F CTS Resistor Products
73M1A-73M2A-73M3x-73M5.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES 0.007 OHM 1% 1W 1206
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73M1AR007F CTS Resistor Products
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount High Power Current Sense Resistor, Metal Plate, 1 Watt, Temperature Coefficient 100ppm/ C, .007 Ohms, 1% Tolerance, 3.2mm x 1.6mm, -55 C/+155 C.
Weitere Produktangebote 73M1AR007F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73M1AR007F 73M1AR007F Hersteller : CTS Electronic Components 73M1A-73M2A-73M3x-73M5-1662200.pdf Current Sense Resistors - SMD Surface Mount High Power Current Sense Resistor, Metal Plate, 1 Watt, Temperature Coefficient 100ppm/ C, .007 Ohms, 1% Tolerance, 3.2mm x 1.6mm, -55 C/+155 C