73M3AR003F CTS Resistor Products
73M1A-73M2A-73M3x-73M5.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES 0.003 OHM 1% 3W 2725
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73M3AR003F CTS Resistor Products
Current Sense Resistors - SMD "Surface Mount High Power Current Sense Resistor, Metal Plate, 3 Watts, Temperature Coefficient ?100ppm/?C, .003 Ohms, ?1% Tolerance, 6.8mm x 6.5mm, -55?C/+155?C".
Weitere Produktangebote 73M3AR003F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73M3AR003F 73M3AR003F Hersteller : CTS Electronic Components 73M1A-73M2A-73M3x-73M5-1662200.pdf Current Sense Resistors - SMD "Surface Mount High Power Current Sense Resistor, Metal Plate, 3 Watts, Temperature Coefficient ?100ppm/?C, .003 Ohms, ?1% Tolerance, 6.8mm x 6.5mm, -55?C/+155?C"