73M5R018F CTS Resistor Products
73M1A-73M2A-73M3x-73M5.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES 0.018 OHM 1% 5W 4527
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73M5R018F CTS Resistor Products
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount High Power Current Sense Resistor, Metal Plate, 5 Watts, Temperature Coefficient +/-50ppm/ C, .018 Ohms, +/-1% Tolerance, 11.4mm x 6.9mm, -55 C/+155C.
Weitere Produktangebote 73M5R018F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73M5R018F 73M5R018F Hersteller : CTS Electronic Components 73M1A_73M2A_73M3x_73M5-1662200.pdf Current Sense Resistors - SMD Surface Mount High Power Current Sense Resistor, Metal Plate, 5 Watts, Temperature Coefficient +/-50ppm/ C, .018 Ohms, +/-1% Tolerance, 11.4mm x 6.9mm, -55 C/+155C