73WE4R056J
73WE4R056J CTS Resistor Products
73WLx_73WEx.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES 0.056 OHM 5% 3/4W 1206 WIDE
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73WE4R056J CTS Resistor Products
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Wide Terminal Current Sense Resistor, Thick Film, 0.75 Watts, Temperature Coefficient 100ppm/ C, .056 Ohms, 5% Tolerance, 3.2mm x 1.6mm, -55 C/+155 C.
Weitere Produktangebote 73WE4R056J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73WE4R056J Hersteller : CTS Electronic Components 73WLx_73WEx-1770970.pdf Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Wide Terminal Current Sense Resistor, Thick Film, 0.75 Watts, Temperature Coefficient 100ppm/ C, .056 Ohms, 5% Tolerance, 3.2mm x 1.6mm, -55 C/+155 C