Produkte > 3M HEALTHCARE > 740B40PP001D1
740B40PP001D1
740B40PP001D1 3M Healthcare
Hersteller: 3M Healthcare
Description: 740 SERIES FILTER CARTRIDGE 740B
Packaging: Bulk
Diameter: 6.500" (165.10mm)
Type: Filter Cartridge
Operating Temperature: 71°C - Max
Height: 40.000" (1016.00mm)