Produkte > 3M HEALTHCARE > 740B40PP010D1
740B40PP010D1
740B40PP010D1 3M Healthcare
Packaging: Bulk
Diameter: 6.500" (165.10mm)
Type: Filter Cartridge
Operating Temperature: 71°C - Max
Height: 40.000" (1016.00mm)