741C083184JP
741C083184JP CTS Resistor Products
74x.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 4 RES 180K OHM 0804
Resistance (Ohms): 180k
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 63mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Number of Resistors: 4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 741C083184JP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 4 RES 180K OHM 0804, Resistance (Ohms): 180k, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 0804, Concave, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Number of Resistors: 4.
Weitere Produktangebote 741C083184JP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
741C083184JP 741C083184JP Hersteller : CTS Electronic Components 74x-1133528.pdf Resistor Networks & Arrays 180Kohms 25V 5%