741X043101JP
741X043101JP CTS Electronic Components
74x-1133528.pdf
Hersteller: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 100ohms 25V 5%
auf Bestellung 11072 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 741X043101JP CTS Electronic Components
Description: RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0404, Resistance (Ohms): 100, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Number of Resistors: 2.
Weitere Produktangebote 741X043101JP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
741X043101JP 741X043101JP Hersteller : CTS Resistor Products 74x.pdf Description: RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0404
Resistance (Ohms): 100
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 63mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)