741X043120JP
741X043120JP CTS Resistor Products
74x.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 2 RES 12 OHM 0404
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 12
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 63mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Number of Resistors: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 741X043120JP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 2 RES 12 OHM 0404, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 12, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Number of Resistors: 2.
Weitere Produktangebote 741X043120JP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
741X043120JP 741X043120JP Hersteller : CTS Electronic Components 74x-1133528.pdf Resistor Networks & Arrays 12ohms 5% Isolated