741X163104JP
741X163104JP CTS Electronic Components
74x-1133528.pdf
Hersteller: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 100Kohms 5% Isolated
auf Bestellung 4926 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 741X163104JP CTS Electronic Components
Description: RES ARRAY 8 RES 100K OHM 1506, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 1506, Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 8.
Weitere Produktangebote 741X163104JP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
741X163104JP 741X163104JP Hersteller : CTS Resistor Products 74x.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 100K OHM 1506
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 1506, Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)