742C043105JP
742C043105JP CTS Electronic Components
74x-1770946.pdf
Hersteller: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 1Mohms 5% Isolated
auf Bestellung 19542 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 742C043105JP CTS Electronic Components
Description: RES ARRAY 2 RES 1M OHM 0606, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 1M, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0606, Concave, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 2, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote 742C043105JP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
742C043105JP 742C043105JP Hersteller : CTS Resistor Products 74x_Series.pdf Description: RES ARRAY 2 RES 1M OHM 0606
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 1M
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 63mW
Package / Case: 0606, Concave
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)