742C083394JP
742C083394JP CTS Electronic Components
74x_Series.pdf
Hersteller: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 390Kohms 5% Isolated
auf Bestellung 11105 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 742C083394JP CTS Electronic Components
Description: RES ARRAY 4 RES 390K OHM 1206, Resistance (Ohms): 390k, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Grade: Automotive, Part Status: Active, Number of Resistors: 4, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote 742C083394JP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
742C083394JP 742C083394JP Hersteller : CTS Resistor Products 74x_Series.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 390K OHM 1206
Resistance (Ohms): 390k
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 63mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)