742C163512JP
742C163512JP CTS Electronic Components
74x-1770946.pdf
Hersteller: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 5.1Kohms 5% Isolated
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 252-256 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 742C163512JP CTS Electronic Components
Description: RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 2506, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 5.1k, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 2506, Concave, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Number of Resistors: 8.
Weitere Produktangebote 742C163512JP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
742C163512JP 742C163512JP Hersteller : CTS Resistor Products 74x_Series.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 2506
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 5.1k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 2506, Concave, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)