744C043221JP CTS Resistor Products
Chip%20Resistor%20Arrays_74x_Series.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 2 RES 220 OHM 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 220
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 125mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 4
Package / Case: 1210 (3225 Metric), Concave
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.54mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Obsolete
Number of Resistors: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 744C043221JP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 2 RES 220 OHM 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 220, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 125mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Concave, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.54mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Obsolete, Number of Resistors: 2.
Weitere Produktangebote 744C043221JP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
744C043221JP 744C043221JP Hersteller : CTS Electronic Components 74x-1133528.pdf Resistor Networks & Arrays 220ohms 5% Isolated