744C083563JP CTS Resistor Products
Chip%20Resistor%20Arrays_74x_Series.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 4 RES 56K OHM 2012
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 56k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 125mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 2012, Concave, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Obsolete
Number of Resistors: 4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 744C083563JP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 4 RES 56K OHM 2012, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 56k, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 125mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 2012, Concave, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Obsolete, Number of Resistors: 4.
Weitere Produktangebote 744C083563JP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
744C083563JP 744C083563JP Hersteller : CTS Electronic Components 74x-1133528.pdf Resistor Networks & Arrays 56Kohms 5% Isolated